Prezenty 2020
Prezenty 2020

Kto by przypuszczał, że Święta w tym roku będą, nazwijmy to, niestandardowe. A skoro tak, to typowe, konwencjonalne prezenty takie jak: skarpety, krem 40+ dla dwudziestolatki, tabletki na odchudzanie czy 10 takich samych książek, tym razem też może powinny ustąpić innym upominkom świątecznym? 

Przedstawiamy zatem pięć propozycji na Gwiazdkę anno domini 2020

czytaj całość »
MASKISS PRZECIW WIRUSOWI, WIRUS PRZECIW MASKISS

Kiedy prowadzimy nasze kampanie reklamowe, praktycznie zawsze spotykają się one z falą hejtu. Zarzucano nam, że wykorzystujemy sytuację, że straszymy, że ograniczamy wolność. Pozostawiam kwestię, czy promowanie masek ochronnych jest etyczne czy nie. To zależy od światopoglądu komentującego. W naszym mniemaniu nie jest to sprzeczne z etyką. Traktujemy nasze przekazy reklamowe raczej jako informację handlową, nikogo nie wprowadzamy w błąd. Nikogo nie zmuszamy do tego, żeby kupował nasze maski, czy w ogóle jakiekolwiek maski, jakkolwiek to ostatnie wydaje nam się szkodliwe społecznie. Narażanie kogoś na zarażenie, tylko dlatego, że niektórzy uważają noszenie masek za ograniczanie wolności, jest w najlepszym przypadku brakiem szacunku dla innych. Mówi się, że twoja wolność kończy się tam, gdzie zaczyna się wolność innych. No właśnie, ale tak jak wspomniałem, taki argument do niektórych nie jest w stanie trafić.

czytaj całość »
FAKTY I MITY O MASKACH

Od czasu, kiedy wprowadziliśmy nasze maski na rynek, a było to prawie 3 lata, a dokładnie dziewięćset trzydzieści jeden dób temu, wiele się zmieniło. Dawniej maski były kupowane głównie do ochrony przed smogiem, teraz przed atakiem wirusa. Wcześniej średnia cena maski wynosiła ponad 100 zł, teraz przeciętna cena oscyluje wokół 20 zł. Niegdyś przy zakupie ważny był filtr i certyfikaty, teraz większość ludzi kupuje byle co, nie zwracając uwagi na właściwości ochronne.

Tylko jedno niewiele się zmieniło: przekonania i wiedza na temat masek. Jednym słowem mity, które, jak to mity, nijak mają się do prawdy. My, jako producenci masek ochronnych ze skutecznym filtrem, trochę się na tym znamy. Dlatego czas owe mity obalić.

 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl