Pytania i odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi. Sprawdź czy twoją ciekawość zaspokoi któreś z poniższych pytań i odpowiedzi. Jeśli nie, zawsze możesz do nas napisać …. – śmiało!

 

1. Dlaczego maski Maskiss są takie zajebiste?

No cóż, trudno powiedzieć... Może dlatego, że wzory są spoko? A może, bo są wygodne i świetnie wykonane? A może dlatego, że mają bezkonkurencyjny i bezwzględny dla szkodliwych mikrocząsteczek filtr? A może dlatego, że łączą w sobie to wszystko, i jeszcze są dostępne w setkach wzorów? Pewnie tak...

 

2. Czy moja maska chroni tylko przed smogiem?

Nie tylko. Twoja maska, dzięki unikalnemu i opatentowanemu filtrowi Respilon-57 chroni Cię przed praktycznie wszystkimi szkodliwymi mikrocząsteczkami takimi jak: wirusy, bakterie, alergeny, pyłki, grzyby, pleśń, etc. W swojej masce Maskiss możesz czuć się bezpiecznie.

 

3. Gdzie jeszcze można kupić maski Maskiss?

Obecnie maski Maskiss można kupić jedynie w naszym sklepie internetowym. Ewentualnie możesz do nas zadzwonić - jeśli tylko czas nam pozwoli, chętnie spotkamy się, dokonamy sprzedaży bezpośredniej w Twoje ręce, a przy okazji pogadamy o tym i owym.

 

4. Chcę zwrócić maskę Maskiss, bo mi się odwidziało.

Mało możliwe. Statystyki pokazują, że Kupujący natychmiast przywiązują się do masek Maskiss i vice versa. No, ale jeśli jednak chcesz zwrócić maskę, jest to możliwe. Warunkiem uznania zwrotu jest brak śladów użytkowania. Jeśli spełniasz ten warunek, wypełnij oświadczenie i odeślij maskę na nasz adres. Więcej szczegółów w zakładce Zwroty i Reklamacje.

 

5. Nie znalazłem wzoru, który mi pasuje:(

Nie ma problemu - pomożemy. Po prostu wyślij nam wzór jaki chcesz mieć na swojej masce na adres twoja@maskiss.pl. W niedługim czasie wrócimy do Ciebie z wizualizacją Twojej maski oraz wyceną jej przygotowania. Tak szybko jak zaakceptujesz wzór i zapłacisz za wykonanie - szyjemy Twoją unikalną maskę i dostarczamy tam gdzie chcesz. Więcej w zakładce Zamów Swój Wzór.

 

6. Czy mogę osobiście odebrać maskę?

Niestety nie. Przykro nam.

 

7. Kolega pożyczył od mnie maskę na chwilę i już mi nie zwrócił, bo bardzo mu przypasowała. Co mam zrobić?

Są dwie możliwości: (1) powiedz mu, żeby oddał Ci twoją maskę, wszedł na stronę www.maskiss.pl i kupił sobie najlepszy dla siebie wzór, (2) machnij na niego ręką, wejdź na naszą stronę i wybierz sobie nową.

 

8. Czy mogę prać moją maskę?

Oczywiście, w temperaturze 40 stopni. Możesz spokojnie prać nawet z jasnymi ubraniami, gdyż wzory są nadrukowane najwyższej jakości farbą, więc nie ma obawy, że coś zafarbuje.

 

9. jak często wymieniać filtr?

Filtr należy wymieniać co 20 godzin. Przy kupnie maski otrzymujesz dodatkowe 2 filtry. Jeśli zużyjesz wszystkie, nowe można zamówić w naszym sklepie. No chyba, że zapragniesz kupić nową maskę, z nowym wzorem - gorąco polecamy takie rozwiązanie.

 

10. Kupiłem maskę i mi nie pasuje:( Co mam zrobić?

Przede wszystkim nie martw się. Jeśli maska nie nosi śladów użytkowania, masz prawo do zwrotu. Wtedy po prostu wypełnij stosowne oświadczenie i odeślij maskę na nasz adres. Więcej szczegółów w zakładce Zwroty i Reklamacje.

 

11. Ludzie zazdroszczą mojej maski – co mam zrobić?

Odeślij ich na www.maskiss.pl

 

12. Dlaczego maski Maskiss są tak skuteczne?

Odpowiedź jest krótka: to unikatowa, innowacyjna, opatentowana membrana filtrująca Respilon-57. Stworzona w nano-technologii membrana z nanowłókna mechanicznie nadaje naszym maskom niespotykanych gdzie indziej właściwości filtrujących. Może zatrzymać nawet najmniejsze niebezpieczne cząsteczki, bez konieczności impregnowania maski substancjami chemicznymi lub srebrem. Nano-membrana Respilon-57 jest trzywarstwowym laminatem, którego wnętrze zawiera gęsty splot nanowłókien – czyli  włókien o średnicy od 50 do 150 nanometrów. Pomimo wysokiej gęstości, Respilon jest  materiałem zapewniającym dobrą przepuszczalność powietrza i pary wodnej, co zwiększa komfort i umożliwia łatwe oddychanie. No, ale najważniejsze jest to, że dzięki membranie Respilon, smog, wirusy, bakterie, pyłki, alergeny i inne niemiłe cząsteczki nie mają żadnych szans. Więcej szczegółów szukaj w sekcji Nasze Maski.

 

13. Czy mogę mieć maskę z własnym wzorem?

Nie ma problemu - pomożemy. Po prostu wyślij nam wzór jaki chcesz mieć na swojej masce na adres twoja@maskiss.pl. W niedługim czasie wrócimy do Ciebie z wizualizacją Twojej maski oraz wyceną jej przygotowania. Tak szybko jak zaakceptujesz wzór i zapłacisz za wykonanie - szyjemy Twoją unikalną maskę i dostarczamy tam gdzie chcesz. Więcej w zakładce Zamów Swój Wzór.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl