Pytania i odpowiedzi

Kto pyta nie błądzi. Sprawdź czy twoją ciekawość zaspokoi któreś z poniższych pytań i odpowiedzi. Jeśli nie, zawsze możesz do nas napisać …. – śmiało!

 

1. Dlaczego mam wybrać akurat maski Maskiss?

No cóż, trudno powiedzieć... Może dlatego, że wzory są spoko? A może, bo są wygodne i świetnie wykonane? A może dlatego, że mają bezkonkurencyjną i bezwzględną dla szkodliwych mikrocząsteczek nano-membranę? A może dlatego, że łączą w sobie to wszystko, i jeszcze są dostępne w setkach wzorów? Pewnie tak...

 

2. Czy moja maska chroni tylko przed tym, co przywędrowało do nas z Chin?

Nie tylko. Twoja maska, dzięki unikalnej i opatentowanej nano-membranie Respilon-57 chroni Cię również przed praktycznie wszystkimi szkodliwymi mikrocząsteczkami takimi jak: zanieczyszczenia powietrza, trujące produkty wydalane z kominów podczas sezonu grzewczego, spaliny samochodowe, a także alergeny, pyłki, grzyby, pleśń, etc. W swojej masce Maskiss możesz czuć się bezpiecznie.

 

3. Gdzie jeszcze można kupić maski Maskiss?

Obecnie maski Maskiss można kupić jedynie w naszym sklepie internetowym. Ewentualnie możesz do nas zadzwonić - jeśli tylko czas nam pozwoli, chętnie spotkamy się, dokonamy sprzedaży bezpośredniej w Twoje ręce, a przy okazji pogadamy o tym i owym.

 

4. Chcę zwrócić maskę Maskiss, bo mi się odwidziało.

Mało możliwe. Statystyki pokazują, że Kupujący natychmiast przywiązują się do masek Maskiss i vice versa. No, ale jeśli jednak chcesz zwrócić maskę, masz do tego święte prawo możliwe. Warunkiem uznania zwrotu jest brak śladów użytkowania. Jeśli spełniasz ten warunek, poinformuj nas o tym mailem na adres: kontakt@maskiss.pl i odeślij maskę na nasz adres. Więcej szczegółów w zakładce Zwroty i Reklamacje.

 

5. Nie znalazłem wzoru, który mi pasuje:(

Nie ma problemu - pomożemy. Po prostu wyślij nam wzór jaki chcesz mieć masce na maila: twoja@maskiss.pl. W niedługim czasie wrócimy do Ciebie z wizualizacją Twojej maski oraz wyceną jej przygotowania. Tak szybko jak zaakceptujesz wzór i zapłacisz za wykonanie - szyjemy Twoją unikalną maskę i dostarczamy tam gdzie chcesz. Więcej w zakładce Zamów Swój Wzór.

 

6. Czy mogę osobiście odebrać maskę?

Jedynie na terenie Warszawy.

 

7. Kolega pożyczył od mnie maskę na chwilę i już mi nie zwrócił, bo bardzo mu przypasowała. Co mam zrobić?

Są dwie możliwości: (1) powiedz mu, żeby oddał Ci twoją maskę, wszedł na stronę www.maskiss.pl i kupił sobie najlepszy dla siebie wzór, (2) machnij na niego ręką, wejdź na naszą stronę i wybierz sobie nową.

 

8. Czy mogę prać moją maskę?

Oczywiście, nawet należy ją od czasu do czasu uprać. Samą maskę, po odpięciu nanomembrany, można prać w pralce na 60 stopni. Można też uprać całość, bez odpinania nano-membrany, ale wówczas zalecamy prać ręcznie. Można użyć mydła lub delikatnego detergentu.

 

9. jak często wymieniać nano-membranę?

Filtr należy wymieniać co 20 godzin efektywnego używania. Efektywne używanie oznacza tylko czas oddychania przez maskę. Czas liczy się od pierwszego użycia (bez obawy: jeśli kupimy sobie maskę i odłożymy ją gdzieś a kilka dni lub miesięcy, maska nie traci właściwości ochronnych).

 

10. Kupiłem maskę i mi nie pasuje:( Co mam zrobić?

Przede wszystkim nie martw się. Jeśli maska nie nosi śladów użytkowania, masz prawo do zwrotu. Wtedy po prostu wyślij do nas informację o odstąpieniu od umowy na adres: kontakt@maskiss.pl a następnie i odeślij maskę na nasz adres. Pieniądze zwracamy przelewem w przeciągu 2-3 dni od odebrania odesłanej maski. Więcej szczegółów w zakładce Zwroty i Reklamacje.

 

11. Ludzie zazdroszczą mojej maski – co mam zrobić?

Odeślij ich na www.maskiss.pl

 

12. Czy mogę mieć maskę z własnym wzorem?

Nie ma problemu - pomożemy. Po prostu wyślij nam wzór jaki chcesz mieć na swojej masce na adres twoja@maskiss.pl. W niedługim czasie wrócimy do Ciebie z wizualizacją Twojej maski oraz wyceną jej przygotowania. Tak szybko jak zaakceptujesz wzór i zapłacisz za wykonanie - szyjemy Twoją unikalną maskę i dostarczamy tam gdzie chcesz. Więcej w zakładce Zamów Swój Wzór.

 

 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl