O NASZYCH MASKACH
Nasze maski

Wkładamy dużo pracy i serca, by dostarczyć Ci najlepsze maski ochronne. Maski, które nie tylko skutecznie dbają o Twoje zdrowie, ale również dają Ci radość z noszenia, pozwalają wyrazić siebie i swoje emocje. Jednym słowem, jeśli szukasz lepszej ochrony dla swojego zdrowia, maski Maskiss są dla Ciebie.

 

SPRAWDŹ NOWY MODEL

Wciąż nie wiadomo kiedy nie trzeba już będzie nosić masek. Skoro jednak musimy je nosić, warto sprawić sobie komfortową. Dlatego wprowadziliśmy nowy, lżejszy wariant naszych masek. Tylko jedna warstwa maski oraz wygodna do odpięcia nano-membrana sprawiają, że maska jest bardziej przewiewna i komfortowa.
Zresztą sprawdźcie sami:
 
 
 

POZNAJ BEZKONKURENCYJNĄ SKUTECZNOŚĆ

W przeciwieństwie do większości producentów masek, stosujemy rozwiązanie która nie jest oparta na węglu aktywnym, ale na nanotechnologii. W naszych maskach stosujemy innowacyjną nano-membranowę RESPILON-57® , która skutecznie chroni nasze zdrowie. Dzięki nanowłóknom zatrzymuje ona nie tylko to, co z winy nietoperzy w Chinach męczy nas już prawie rok, ale także przed tym, co zatruwa nam życie, gdy zaczyna się sezon grzewczy, a także wszystkie inne nawet najmniejsze szkodliwe cząsteczki

Nano-membrana RESPILON-57® jest wynikiem ponad 20 lat pracy badawczej na Wydziale Nanotechnologii Uniwersytetu Technicznego w Libercu. Jej skuteczność jest certyfikowana przez najbardziej wymagające instytucje, w tym Nelson Laboratories (USA) i EMPA (Szwajcaria).

Nano-membrana filtracyjna RESPILON-57® jest trójwarstwowym laminatem o unikalnym, gęstym splocie nano-włókien - włókien o średnicy od 50 do 150 nanometrów. Dzięki temu zatrzymuje nawet najdrobniejsze szkodliwe mikrocząsteczki z 99% skutecznością.

Pomimo swojej dużej gęstości, RESPILON-57® jest materiałem, który zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza i pary wodnej, co zwiększa komfort i umożliwia łatwe oddychanie.

Co więcej, nano-membrana RESPILON-57® nie zawiera żadnych takich substancji chemicznych (srebro lub węgiel), ponieważ nanotechnologia stanowi barierę mechaniczną, a nie chemiczną.

rysunek poglądowy

 

Sprawdź więcej:

 

 

POZNAJ INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA 

Jesteśmy dumni mogąc powiedzieć, że każdy element naszych masek jest zaprojektowany tak, aby zapewnić doskonałą ochronę i komfort.
 • #

  Anatomiczny kształt

  Innowacyjny kształt maski sprawia, że idealnie dopasowuje się ona do Twojej twarzy, dzięki czemu szkodliwe mikrocząsteczki nie znajdą żadnej szczeliny, która mogłaby Ci zaszkodzić.

 • #

  Regulator noska

  Elastyczny, ale usztywniony nosek nie odkształca się po regulacji, dzięki czemu maska jeszcze lepiej dopasowuje się do twarzy.

 • #

  Regulacja długości

  Regulatory umożliwiają ustawienie gumek dokładnie tak, jak ich potrzebujesz, dzięki czemu możesz mieć pewność, że maska będzie idealnie dopasowana

 • #

  Ekologiczne nadruki

  nadruki na masce są wykonane w 100% ekologicznymi farbami na bazie wody, więc jeśli chodzi o naturalność - możesz spać spokojnie, jeśli chcesz, nawet w masce 

 • #

  Made in Poland

  Wszystkie maski są szyte w Polsce. Wspieramy lokalną przedsiębiorczość.

 • #

Odporne na parowanie

Ponieważ sami nosimy okulary, zaprojektowaliśmy je tak, aby nie zaparowały, więc jeśli musisz lub po prostu lubisz nosić okulary, możesz mieć pewność, że nie będziesz musiał ich zdejmować, aby cokolwiek zobaczyć.

find out more on: www.respilon.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl