O NASZYCH MASKACH
Nasze maski

Wkładamy dużo pracy i serca w tworzenie najlepszych masek dla Ciebie. Maski, które nie tylko skutecznie dbają o Twoje zdrowie, ale również dają Ci radość z noszenia, pozwalają wyrazić siebie i swoje emocje. Jednym słowem, jeśli szukasz lepszej ochrony dla swojego zdrowia, Maskiss maski są tylko dla Ciebie.

 

POZNAJ BEZKONKURENCYJNIE SKUECZNY FILTR

W przeciwieństwie do większości producentów masek, stosujemy filtr, który nie jest oparty na węglu aktywnym, ale na nanotechnologii. W naszych maskach innowacyjny system filtracji nano-membranowej RESPILON-57® dba o zdrowy oddech. Dzięki nanowłóknom zatrzymuje on wirusy, bakterie i nawet najmniejsze szkodliwe cząstki.

Nano-membrana RESPILON-57® jest wynikiem ponad 20 lat pracy badawczej na Wydziale Nanotechnologii Uniwersytetu Technicznego w Libercu. Jej skuteczność filtracji jest certyfikowana przez najbardziej wymagające instytucje, w tym Nelson Laboratories (USA) i EMPA (Szwajcaria).

Nano-membranowa membrana filtracyjna RESPILON-57® jest trójwarstwowym laminatem o unikalnym, gęstym splocie nano-włókien - włókien o średnicy od 50 do 150 nanometrów. Filtr zatrzymuje nawet najdrobniejsze szkodliwe mikrocząsteczki z 99% skutecznością.

Pomimo swojej dużej gęstości, RESPILON-57® jest materiałem, który zapewnia dobrą przepuszczalność powietrza i pary wodnej, co zwiększa komfort i umożliwia łatwe oddychanie.

Co więcej, nanobłonka RESPILON-57® nie zawiera żadnych takich substancji chemicznych (srebro lub węgiel), ponieważ nanotechnologia stanowi raczej barierę mechaniczną niż chemiczną.

rysunek poglądowy

Dowiedz się więcej:

 

 

ODKRYJ NASZE INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA 

Z dumą możemy powiedzieć, że nasze maski są dopracowane w każdym szczególe:


#

Anatomiczny kształt

Innowacyjny kształt maski sprawia, że idealnie dopasowuje się ona do Twojej twarzy, dzięki czemu szkodliwe mikrocząsteczki nie znajdą żadnej szczeliny, która mogłaby Ci zaszkodzić.

#

Regulacja 

Elastyczny, ale usztywniony nosek nie odkształca się po regulacji, dzięki czemu maska jeszcze lepiej dopasowuje się do twarzy. Regulatory umocowań umożliwiają ustawienie ich długości dokładnie tak, jak ich potrzebujesz. 

#

Ekologiczne nadruki

Nadruki na naszych maskach wykonane są ze 100% ekologicznych, farb na bazie wody, więc jeśli chodzi o naturalność - możesz spać spokojnie; jeśli chcesz, nawet w masce.

#

POLSKA PRODUKCJA

Maski szyjemy na miejscu, tu w Polsce, dokładnie w malowniczej miejscowości Lipno, Województwo Kujawsko-Pomorskie 

 

Dowiedź się więcej na: www.respilon.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl